Tutvumis-, Seltskonna- ja Peomängud

Tihti tuleb ette olukordi, millal suurele hulgale (ja ka väiksemale hulgale) inimestele tuleb leida mingit meelelahutust või tegevust, kusjuures ruumist väljuda pole võimalik.

Tegemist võib olla vihmase ilmaga, piduliku sündmuse, ettevõtte firmapeo või mingi muu sündmusega, kus samadesse ruumidesse on kogenud üpris suur hulk inimesi.

Aegade jooksul on selliste situatsioonide tarvis tekkinud mitmesuguseid mänge, mida on vorminud vastav ajastu ja kultuur. Suurepärane lahendus igavuse peletamiseks ja inimeste ühendamiseks on tutvumis ja seltskonnamängud.

Mõnikord on kohal hulk inimesi, kes varasemast üksteist ei tunne ja keda peaks kuidagi tuttavaks tegema ning panema üheskoos lõbusalt aega veetma. Laste puhul pole see probleem. Nemad oskavad oma formaalsused umbes 20 sekundiga korda ajada, aga täiskasvanute tuttavakstegemine on mõnevõrra keerulisem.

Selle raskuse ületamiseks on välja mõeldud arvukalt mänge, mis mänglevuse varjus muudavad osalejad vabamaks ja sunnivad neid üksteisega vestlema.

Tutvumismängud, seltskonnamängud ja peomängud on: